KABINY LAKIERNICZE
BOKSY LAKIERNICZE
STREFY PRZYGOTOWAWCZE
    dane techniczne
FILTRY DO KABIN
AIR SPEED
ŚCIANY LAKIERNICZE
 

   > STREFY PRZYGOTOWAWCZE
Strefa przygotowawcza jest przystosowana do wykonywania wszelkich prac naprawczo - remontowych powodujących zapylenie lub zanieczyszczenie stanowiska pracy na skutek min. szlifowania, polerowania, wygładzania, nanoszenia "wypełniaczy", szpachlówek, podkładów lakierniczych i innych podobnych prac.

Zadaniem podstawowym jest eliminowanie zapylenia na stanowisku pracy.

W strefie przygotowawczej nie wyklucza się dokonywania procesów lakierniczych na małych powierzchniach. Lakierowania zaprawkowe, bez możliwości suszenia w podwyższonych temperaturach są możliwe przy użyciu różnego rodzaju lamp lub promienników.


Powietrze w Strefie Przygotowawczej jest filtrowane przez zróżnicowane gęstości filtrów; podłogowych, wstępnych i sufitowych.


Strefy przygotowawcze firmy EUROKABINA są wyposażone w system zapewniający równomierny opad powietrza na całej powierzchni okratowanej podłogi.

W Strefie Przygotowawczej ECONOMI 600, CLASSIC 800 I HI STNDARD 1000 plenum filtracyjne jest zainstalowane poprzecznie, takie usytuowanie stanowiska pozwala na wykonywanie napraw lakierniczych jednocześnie przy dwóch autach, lub jednym aucie i kilku osobnych elementach.

Plenum filtracyjne wykonane jest z konstrukcji paneli ocynkowanych malowanych na biało i zabezpieczonych zewnętrznie folią.

Plenum wyposażone jest w dwa rzędy oświetlenia o specjalnej barwie światła najbardziej zbliżonej do światła dziennego.

W Strefach Przygotowawczych EUROKABINA montujemy fabrycznie 2 szt. PRESOSTATÓW CIŚNIENIA. Presostaty mają za zadanie kontrolowanie stanu zabrudzenia filtrów, każdy presostat ma swoją kontrolkę na tablicy i sygnał dźwiękowy, informują na bieżąco o stanie i konieczności wymiany zabrudzonych filtrów.

Designed by Studio Multimedialne Arkadia © 2006 Strona główna : O firmie : Oferta : Kontakt